Parduodamas įrengtas 2 kambarių butas su automobilio parkavimo vieta, Palangoje, naujos statybos kvartale Vėžių g. – puikus pasirinkimas tiek gyvenimui, tiek investicijai.
Butas šiltas, įrengtas ekonomiškas grindinis šildymas su autonominiu dujiniu katilu. Buto išplanavimas patogus ir funkcionalus – svetainė sujungta su virtuvės zona, jaukus miegamasis, vonios kambarys ir atskiras įėjimas iš lauko. Išėjimas veda į nedidelę, jaukią terasą – puiki vieta rytinei kavai, knygai ar vakaro poilsiui gryname ore.
Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika, tad galima iš karto įsikelti ir gyventi be papildomų investicijų ar rūpesčių. Kvartalas ramus, tvarkingas, su veikiančia bendrija, kuri rūpinasi aplinka. Aplink - draugiška kaimynystė, žaliosios zonos, puikiai išvystyta infrastruktūra.
Labai patogus susisiekimas - iki didžiosios Maximos ir autobusų stoties tik 5 min. pėsčiomis, iki Palangos centro 15 min. pėsčiomis, iki paplūdimio 5 min. automobiliu.
PIRKĖJAMS NT AGENTŪROS PASLAUGOS NEMOKAMOS!
Sudomino objektas? Skambinkite dėl bet kokios informacijos.
Aprodysime, bet kuriuo Jums patogiu laiku.
Padėsime sutvarkyti būsto kredito, pirkimo-pardavimo dokumentus.